HUBNOUCÍ
Talířkový Jídelníček


Už tě nebaví denně přemýšlet nad tím co smíš a nesmíš strčit do pusy abys náhodou nepřibrala? Jsi už vysílená z každodenního přemýšlení a trápení nad svými kily navíc? Nerada držíš diety a myslíš si, že zhubnout nikdy nedokážeš?


KAŽDÝ DEN OD VÁS DOSTÁVÁM DOTAZY ... ↓↓

"Pavlí, potřebovala bych mít nad sebou nějaký dohled, nevím jak mám jídlo kombinovat, mohla bys mi sestavit jídelníček?"

"Pavli, chtěla bych více ujasnit hubnoucí TALÍŘKOVOU METODU, mohla bys mi ji pořádně vysvětlit?" 

"Pavli, hubnutí se mi najednou zastavilo a nevím jak dál, co mám dělat?"

"Pavli, jak mám jíst když cvičím?"

"Pavlí, zítra máme rodinou oslavu a já bych si chtěla dát dort a skleničku vína, co mám dělat?"

"Pavlí, včera jsem snědla ve stresu celou tabulku čokolády, končí tím moje hubnutí, jsem asi hrozná žejo?"

ZE ZAKOMPLEXOVANÉ BACULKY SEBEVĚDOMOU A POZITIVNÍ ŽENOU

Dnes když si obléknu letní šaty, muži na ulici se za mnou otáčejí. Je to úžasný pocit, připadám si krásně, přitažlivě a sexy. Konečně si věřím a mám ráda svoje tělo, stala jsem se sebevědomou a pozitivní ženou.
Vždycky to tak ale nebylo. Ještě před několika lety byste mě nepoznali, tlustá, smutná, zakomplexovaná Pavla, která nechtěla mezi lidi. Pak jsem, ale objevila METODU, díky které jsem za 5 měsíců zhubla 15 kilo, a chci Vám ukázat jak tato hubnoucí metoda může pomoci i Vám!

CO ZÍSKÁŠ OBJEDNÁVKOU JÍDELNÍČKU?

JÍDELNÍČEK NA 30-90 DNŮ

Stravovací plán na míru Vašeho energetického příjmu a živin dle talířkové metodiky. Jídla jsou včetně gramáží a označení na talířky. Jídla můžete kombinovat a opakovat dle zájmu stále dokola.

TALÍŘKOVÉ RECEPTY

Netradiční, zajímavé a zároveň jednoduché recepty na snídaně, svačinky a hlavní jídla, najdete ve "Stravovacím plánu" včetně gramáží a označení dle talířkové metodiky. Suroviny v nich použité jsou běžně dostupné v obchodech.

E-BOOK O TALÍŘKOVÉ METODĚ

E-book obsahuje 40 stran a je to přesný "Manuál jak na talířkovou metodu krok za krokem". Vysvětluje celé know how talířkové metodiky. Najdete v něm také foto potravinových talířků o hodnotě 400kj.

FOTKY TALÍŘKŮ S POTRAVINAMI

Fotky jednotlivých potravinových talířků rozdělených do konkrétních kategorií živin, v energetické hodnotě 400 Kj, najdete v E.-booku "Manuál jak na Talířkovou metodu krok za krokem"

Jaké výhody Ti přinese E-BOOK  a JÍDELNÍČEK ↓↓

 • BUDEŠ HUBNOUT cca 4 kg měsíčně
 • Pochopíš jak funguje metoda TALÍŘKŮ
 • Naučíš se dělit konkrétní potraviny dle živin → Bílkoviny, Sacharidy, Tuky
 • Naučíš se rozdělit si jídlo na množství/gramáže pro Tebe vhodné
 • Naučíš se jak si sama sestavit hubnoucí jídelníček do budoucna
 • Naučíš tělo pravidelnému režimu a ideálnímu biorytmu
 • Budeš chápat a porozumíš jak a podle čeho si potraviny vybírat
 • Budeš rozumět jak funguje hubnoucí mechanismus
 • Budeš umět kompenzovat jídlo, které sníš někdy navíc
 • Budeš umět kompenzovat jídlo a nápoje, které budou někdy "nevhodné (sladkosti, slanosti, alkohol..)"
 • Nebudeš se hroutit při "porušení" hubnoucího režimu, protože budeš vědět jak to následně vyrovnat
 • Budeš vědět jak jíst v restauracích na oslavách, párty..
 • Naučíš se jak jíst ve dnech když sportuješ anebo jsi naopak méně aktivní nebo nemocná/ležící
 • Naučíš se být sama sobě výživovým poradcem
 • Naučíš se udržovat svou optimální hmotnost

Jak vypadá JÍDELNÍČEK + E-BOOK ? 
↓UKÁZKA ZDE↓

O hubnutí a zdravou výživu se zajímám už třináct let. Od mala jsem ráda vařila, jedla a svoje smutky i radosti jsem zaháněla jídlem. Jako puberťák jsem se ráda neměla, k sebepřijetí jsem si prošla dlouhou cestu. Po porodu mojí dcery jsem měla váhu navíc a po půl roce, co mi kila nešla dolů, jsem se rozhodla jednat. Objevila jsem úžasnou pomůcku tzv. „TALÍŘEK a jeho 400Kj“, hodně jsem četla, studovala, sháněla informace o zdravém hubnutí, abych tuto pomůcku uměla co nejlépe použít na vlastní kůži. A tímto se stvořila „Talířková metoda“, která mi pomohla shodit 15kg za 5 měsíců.

V roce 2009 jsem absolvovala certifikovaný kurz výživového poradce, ale to ze mě hubnoucího experta neudělalo. Musela jsem si sama projít celý proces hubnutí a najít srozumitelnou metodu, která mi bude vyhovovat a budu schopná ji praktikovat a dodržovat.Toto všechno jsem našla v „TALÍŘKOVÉ METODĚ“. Díky mým zkušenostem a praxi jsem v roce 2010 otevřela výživovou poradnu v Praze, kde jsem doposud pomohla už stovkám klientů zhubnout a změnit jim tak život. Denně komunikuji, přispívám a sleduji dění ve FB hubnoucí skupince, kterou jsem založila. 

REFERENCE

Níže jsou příběhy a průběhy hubnutí žen, které zhubly kila tuku díky Talířkové metodě ..

Už jsem shodila díky Talířkové metodě - 21kg, ještě mám sice co sundavat a hlavně cvičit, ale nejen postava ale i mozek se mi změnil 😉, už přemýšlím co jím a kdy. Beru to za můj styl a ostatní už to respektují a nepřemlouvají mě..
Edita
Za necelé 3 měsíce mám skoro -8 kg dole. Sousedka: čoveče, kam se ti ztrácí zadek? Kolegyně: hele ty jsi zhubla viď? Máš menší zadek... Takže bez měření vím, kde mi ubývají centimetry. Nemusím zadržovat dech, když si zapínám vyprané o číslo menší kalhoty a nešponuje mi nic přes boky.... Doufám, že na konci léta půjdu zase pro menší džíny.
Maruška
Zjistila jsem, že existuje něco jako výpočet bazálního metabolismu a byla pak zcela v šoku, kolik toho můžu sníst.... Takže super zjištění, hubnutí opravdu není o hladu!! K tomu ta podpora a i ten fakt, že si váhu stoupnu jednou týdně a pak to na sebe napráskám Pavle!! Super prostě!
Kamila
Hubla jsem cíleně půl roku na svou původní váhu před otěhotněním - cca 20 kg. Pak jsem ještě zhubla 4 kg, diky běhání za mým malým synem. Celkem jsem tedy zhubla - 24kg cca za 7 měsíců. Váhu si držím asi 6 let. Na Talířkovou metodu nedám dopustit, diety dlouhodobě nefunguji. Tady můžete jist všechno, jen je potřeba znát množství. Taliřkovou metodu využívám doposud.
Alena
Včera mi kamarádka řekla, že vypadám moc dobře. Že jednu dobu jsem měla takovej zavodněnej obličej a to už prý není. A dneska mě potkal táta v krámě a že prý mě nemohl zezadu poznat, že mě musel obejít, jestli jsem to já. A za chvíli mi volala máma, že táta o tom mluvil celou cestu v autě, jak vypadám dobře a že už prej vůbec nejsem tlustá a do toho znova vložil táta že prej doufá, že se nějak strašně netrápím hlady 😀 tak jsem mu vysvětlila že vůbec, že tolik jako teď jsem nikdy v životě nejedla. Že jim úplně všechno a vůbec nic si nezakazuju a nemam hlad ani vlastně chutě nic. Protože vždy když přijde hlad, tak si dám, na co mám chuť 🙂 tolik mě potěšili 🙂
Andrea

Jak bude vypadat Tvůj život až budeš hubená?

Umíš si představit jaké to bude až budeš štíhlá, jaký ze sebe a uvnitř sebe budeš mít pocit? Jsi schopná si připustit, že to je vůbec možné? Věř tomu, že i Ty jsi schopná zhubnout, dokázalo to tolik žen před Tebou a Ty jsi další na řadě! 

A JAKÁ NEBUDEŠ?↓↓

 • Nebudeš se cítit špatně a nepřitažlivě
 • Nebudeš se na sebe mračit do zrcadla
 • Nebudeš se obviňovat a podceňovat
 • Nebudeš se cítit slabá a zakomplexovaná
 • Nebudeš se kritizovat a odsuzovat
 • Nebudeš se smutně koukat na štíhlé kamarádky
 • Nebudeš se cítit před muži trapně
 • Nebudeš před svým partnerem zhasínat světlo
 • Nebudeš se cítit příšerně a tlustě
 • Nebudeš svoje tělo skoro až nesnášet

A CO VŠECHNO ZÍSKÁŠ?
↓↓

BĚŽNÁ CENA 650,-

Hubnoucí TALÍŘKOVÝ JÍDELNÍČEK na míru na 30-90 dnů

 • JÍDELNÍČEK NA 30-90 DNŮ
  Stravovací plán na míru Vašeho energetického příjmu a živin dle talířkové metodiky. Jídla jsou včetně gramáží a označení na talířky. Jídla můžete kombinovat a opakovat dle zájmu stále dokola.
 • TALÍŘKOVÉ RECEPTY
  Netradiční, zajímavé a zároveň jednoduché recepty na snídaně, svačinky a hlavní jídla, najdete ve "Stravovacím plánu" včetně gramáží a označení dle talířkové metodiky. Suroviny v nich použité jsou běžně dostupné v obchodech.

CENA CELKEM↓↓

 • Talířkový jídelníček na míru,cena: 650,-
 • E-book "Manuál jak na Talířkovou metodu krok za krokem", cena: 650,-
 • BONUS "Osobní koučink na 4 týdny", cena" 800,-

CENA VČETNĚ BONUSU → 2100,-

 CENA CELKEM 2100,-

CENA NYNÍ 1300,-

CENA včetně BONUSU: 1300,-