Novoroční 7 denní výzva ZDARMA

Zhubni kilo za týden 

Nezačínej nový rok dietou, pojď skutečně zhubnout!

  • 100% zdravě
  • s podporou výživové poradkyně

🎉 NOVOROČNÍ VÝZVA PROBÍHÁ OD 3.1. - 13.3.22

Hubnutí pro Tebe bude zábava a už po prvních týdnech, budeš žasnout nad svými váhovými úbytky!

🎉DEJ SAMA SOBĚ NEJLEPŠÍ NOVOROČNÍ DÁREK🎉

Zdraví, sebevědomí a krásné štíhlé tělo!
🎁

PŘIDÁŠ SE K VÍCE jak 300 ženám, které úspěšně zhubly v roce 2021 pod mým vedením? 

🎉
Klientky mají rády mou inspiraci, recepty a pozitivní energii. Jednoduše si pak plánují jídelníčky, nehladoví, nedojídají se sladkostmi a začnou se s radostí více hýbat. Mění tak svoje návyky, hubnoucí předsevzetí a začnou si hubnutí užívat

CHCEŠ TO TAKY TAK ?

Už jsem shodila díky Talířkové metodě - 21kg, ještě mám sice co sundavat a hlavně cvičit, ale nejen postava ale i mozek se mi změnil 😉, už přemýšlím co jím a kdy. Beru to za můj styl a ostatní už to respektují a nepřemlouvají mě..
Edita
Za necelé 3 měsíce mám skoro -8 kg dole. Sousedka: čoveče, kam se ti ztrácí zadek? Kolegyně: hele ty jsi zhubla viď? Máš menší zadek... Takže bez měření vím, kde mi ubývají centimetry. Nemusím zadržovat dech, když si zapínám vyprané o číslo menší kalhoty a nešponuje mi nic přes boky.... Doufám, že na konci léta půjdu zase pro menší džíny.
Maruška
Zjistila jsem, že existuje něco jako výpočet bazálního metabolismu a byla pak zcela v šoku, kolik toho můžu sníst.... Takže super zjištění, hubnutí opravdu není o hladu!! K tomu ta podpora a i ten fakt, že si váhu stoupnu jednou týdně a pak to na sebe napráskám Pavle!! Super prostě!
Kamila
Hubla jsem cíleně půl roku na svou původní váhu před otěhotněním - cca 20 kg. Pak jsem ještě zhubla 4 kg, diky běhání za mým malým synem. Celkem jsem tedy zhubla - 24kg cca za 7 měsíců. Váhu si držím asi 6 let. Na Talířkovou metodu nedám dopustit, diety dlouhodobě nefunguji. Tady můžete jist všechno, jen je potřeba znát množství. Taliřkovou metodu využívám doposud.
Alena
Včera mi kamarádka řekla, že vypadám moc dobře. Že jednu dobu jsem měla takovej zavodněnej obličej a to už prý není. A dneska mě potkal táta v krámě a že prý mě nemohl zezadu poznat, že mě musel obejít, jestli jsem to já. A za chvíli mi volala máma, že táta o tom mluvil celou cestu v autě, jak vypadám dobře a že už prej vůbec nejsem tlustá a do toho znova vložil táta že prej doufá, že se nějak strašně netrápím hlady 😀 tak jsem mu vysvětlila že vůbec, že tolik jako teď jsem nikdy v životě nejedla. Že jim úplně všechno a vůbec nic si nezakazuju a nemam hlad ani vlastně chutě nic. Protože vždy když přijde hlad, tak si dám, na co mám chuť 🙂 tolik mě potěšili 🙂
Andrea

↓UKÁZKA RECEPTŮ V JÍDELNÍČKU↓

PŘIDEJ SE HNED TEĎ

za úžasnou cenu -- Kč !

🎉CENA SE SKVĚLÝM BONUSEM
-Kč za celých 10 týdnů. To je jen -Kč týdně: -
Kč denně

PLATBA:

1) Buď jednorázově  - Kč anebo

2) Ve 2 splátkách: 1 splátka ihned: -Kč + 2 splátka po - týdnech: -Kč

Jsi připravená na skvělé a pozitivní změny ve svém životě?

Kolik času, úsilí a peněz už jsi investovala ve svém životě, proto abys zhubla, ale doposud se Ti to nepodařilo?

⚠

POZOR!! Přihlášení do Novoroční hubnoucí výzvy 2022 

je možné pouze do 3.1.22 s platbou do 3.1.22.

Ihned po platbě dostaneš email a přístupy do novoroční hubnoucí výzvy a jdeme do akce!🔥

KDO SE O TEBE BUDE STARAT? 

Jmenuji se Pavla Tomášková a a sestavila jsem tuto zábavnou hubnoucí novoroční výzvu 2022, kde začnete hubnout rychle, zdravě a s nadšením! Načerpáte zde plno inspirace a potřebné energie.

Sama jsem si prošla hubnoucí cestou k tělu, které mám dnes už ráda. Díky mým kurzům a jídelníčkům, jsem pomohla už stovkám žen, zhubnout hromady tuku! Od roku 2010 jsem certifikovanou výživovou poradkyní a expertkou na hubnoucí talířkovou metodiku. 

TĚŠÍM SE NA SPOLEČNÉ HUBNUTÍ

Ing. Pavla Tomášková
Nadšená tvůrkyně zábavných hubnoucích online programů, kurzů a jídelníčků.

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Jak je udělaný jídelníček? Je obecný anebo na míru?

Hubnoucí jídelníček s recepty je sestavený na každý týden v jiné energetické hodnotě. Jeden týden na 5600Kj, další na 6000Kj, potom 6400Kj a 6800Kj. Zjistíme společně Tvůj energetický příjem a já Ti ukážu jak a kde jídlo v jídelníčku přidat anebo ubrat.

Co když něco nejím a nebudou mi všechny suroviny anebo recepty vyhovovat?

Pokud Ti v jídelníčku nebude něco vyhovovat, zaměníš surovinu anebo jídlo za něco jiného - živinově vhodného pro danou dobu (naučím vás to ve výzvě).

Co když pracuji na noční a denní služby, jak to udělat? Budu mít k tomu jídelníček uzpůsobený?

Se ženami, které pracují na směny, společně nastavíme jak jíst během nočních a denních směn a ukážu jim jaké jídlo a potraviny jíst, aby krásně hubly, měly energii a necítily se unavené.

Co když mi nebude během výzvy něco jasné, nebudu tomu rozumět? Můžu se Tě zeptat anebo Ti napsat osobně?

Když Ti nebude cokoliv jasné, jsem tu pro Tebe a se vším pomůžu a vyřešíme to.

Používáš k jídelníčku i doplňky stravy, doplňky na hubnutí?

NE! Doplňky stravy, já vůbec nezařazuji do svých jídelníčků a do své praxe. A nikdy nebudu! Já sestavuji a kombinuji jídlo, tvořím recepty a hubnoucí jídelníčky. Ženy se mnou hubnou pouze jídlem, správnými návyky, pohybem co baví a pozitivním přístupem.

Máte ještě nějaký dotaz? Chcete se mě ohledně novoroční výzvy hubnutí na cokoliv zeptat? Napiště mi prosím na můj messenger Pavla výživový průvodce anebo na můj email: pavkatomaskova@gmail.com