AHOJ VÍTÁM TĚ♥️
Těším se jak společně rozjedeme tvoje hubnutí

Vítám tě v mém hubnoucím programu: ŠTÍHLÁ DO PLAVEK, který se otevírá s mojí podporou od 24.4.24 od 14:00 v soukromé fb skupince. Přístupy do skupinky přes tlačítko, které je zde na stránce
❗POZOR - facebooková soukromá skupinka se pro vás otevírá až v pondělí 24.4. od 14:00 hodin.

Jsem nadšená, že se tam budeme společně potkávat!🤩

Do otevření facebookové skupiny, můžeš jíst podle jídleníčku na míru tvému energetickému příjmu, který si stáhni níže, ale nejdřív než to uděláš je důležité, aby sis vypočítala jaký je tvůj bazální metabolismus v Kj. Pokud ho nevíš, vypočti si bazální metabolismus na www.bazalnimetabolismus.cz a nezapomeň zadat do kolonky "aktivita": bazální metabolimus. 

ZDE JSOU 4 MOŽNOSTI, tvůj bazální metabolismus je:
(prosím případně zaokrouhli):
A) 5000 - 5700KJ (14 jednotek) 
B) 5800 - 6200KJ (15 jednotek) 
C) 6300 - 6600KJ (16 jednotek) 
D) 6700 a výše (17 jednotek) 

Níže se můžeš podívat na video návod: Jak si vypočítat svůj bazální metabolismus a jednotky, pokud si nevíš rady anebo si nejsi zcela jistá.

Prosím udělej následující kroky:

1 KROK

1) Zde si prosím vyber pouze jeden jídelníček na tvůj energetický příjem, který ti vyšel ve výpočtu bazálního metabolismu. STÁHNI SI PROSÍM POUZE JEDEN JÍDELNÍČEK, KTERÝ JE URČEN PRO TVŮJ BAZÁLNÍ METABOLIMUS - NE VÍCE JAK JEDEN!

Vycházej z toho, že tento jídelníček slouží pro inspiraci a v hubnoucím programu tě naučím jak si můžeš recepty a suroviny vymýšlet a kombinovat podle sebe. 

4 MOŽNOSTI, tvůj bazální metabolismus je:
(prosím případně zaokrouhli):
A) 5000 - 5700KJ (14 jednotek) 
B) 5800 - 6200KJ (15 jednotek) 
C) 6300 - 6600KJ (16 jednotek) 
D) 6700 a výše (17 jednotek) 

2 KROK

Přihlas se do fb skupinky, která se otevírá až v pondělí 24.4. od 14:00 hodin. Přístup do fb skupiny zde >> 

3 KROK - Vaše nejčastější dotazy

Níže najdete video záznam (je z předešlého lednového programu, kromě datumů, je info zcela stejné jako nyní), kde jsem zodpověděla na nejčastější dotazy (k tomuto bonusovému jídelníčku). Na vaše další dotazy vám moc ráda odpovím v našem HUBNOUCÍM PROGRAMU - ŠTÍHLÁ DO PLAVEK, který začíná od 24.4.24. Jsem nadšená z vašeho nadšení a vím, že už se moc na hubnutí těšíte, ale prosím vyčkejte, všechno se dozvíte od 24.4.24 a další materiály a návody získáte také v hubnoucím programu. Prosím nepiště mi momentálně dotazy ohledně vašeho hubnutí a jídelníčku na email anebo na messeneger, vše důležité co nyní potřebujete najdete na této stránce. Od 24.4. začínáme hubnout v hubnoucím programu kde se vše další dozvíte. Pouze pokud máte technické problémy pište mi na můj messeneger anebo do emailu. Děkuji.

Těším se na vaše úspěchy, bude to paráda, všechno to jistě skvěle zvládnete. Krásný den, Pavla 🙂

🎥 VIDEO NÁVOD JAK PRACOVAT S JEDNOTKAMA

A OBRÁZKOVÝM MANUÁLEM

VIDEO JAK PRACOVAT S JEDNOTKAMA A OBRÁZKOVÝM MANUÁLEM a sestavit si díky tomu svůj redukční jídelníček.
PS: Toto vysílání jsem natáčela v podzimním programu, princip je stále stejný. Níže si stáhněte OBRÁZKOVÝ MANUÁL V PDF. ⤵️

🎥 AKČNÍ BONUS - MLSEJ ZDRAVĚ

POZOR: toto je tvůj tajný odkaz a nesmí se dále posílat ani šířit dalším osobám. Obsah zde, je chráněn autorkými právy. Děkuji za pochopení