E-BOOK ZDARMA

3x snídaně pro tvou štíhlou linii a úspěšný start dne

Den co den se snažíš skloubit péči o rodinu a závazky v práci, že se v tom zápalu každodenních povinností odbýváš a zapomínáš na sebe?

 

A když konečně najdeš chvíli, aby sis dala snídani, rychle sáhneš po něčem, co tě nezasytí na dostatečně dlouho, nebo se potom naopak cítíš těžká?

 

Tak právě pro tebe jsem vytvořila tyto 3 rychlé recepty na zdravou snídani vhodné do hubnoucího jídelníčku, které perfektně nastartují tvůj den.

Co kdyby OD TEĎ tvá rána vypadala úplně jinak?

Recepty jsou nutričně vyvážené a zasytí tě na celé dopoledne. A jako bonus je jejich příprava snadná a rychlá.
Jaké tipy receptů tě čekají?Snídaně pro hektická rána; večer nachystáš, ráno vychutnáš; vymazlená snídaně pro klidná rána.
Recepty jsou vytvořené na základě mé unikátní metody „hubnutí v hrsti“, díky které 89 % mých klientek hubne průměrně 1,2 kg týdně.

Jsem Pavla Tomášková,

  • Sama jsem si prošla hubnoucí cestou k tělu, které mám dnes už ráda. Tedy vím, jaké to je když se necítíte dobře ve vlastním těle a dokážu vás maximálně podpořit.
  • Díky mým kurzům a jídelníčkům, jsem pomohla už stovkám žen, zhubnout hromady kil od roku 2009.
  • Milovnice dobrého jídla s inženýrským titulem z gastronomie, proto vám mohu slíbit, že všechny recepty sestavuji nejen s ohledem na jejich výživovou hodnotu ale také báječnou chuť.
  • Nezávislá výživová poradkyně, s praxí od roku 2009.
  • Autorka hubnoucí metodiky: HUBNUTÍ V HRSTI, což není dieta, ale propracovaný systém zdravého stravování.
  • Miluji cestování a proto vím, že i při náročném aktivním životním stylu můžu být štíhlá a fit.

Co říkají klientky?

„Nevěděla jsem, jak počítat bílkoviny a sacharidy, jak jsi poslala recepty, jela jsem podle nich.“

Ahoj Pavli, celkově jsem zhubla od začátku ledna 7,5 kg. Začala jsem počítáním sacharidů a inspirovanim se tvými recepty. Nevěděla jsem, jak počítat bílkoviny a sacharidy, jak jsi poslala recepty, jela jsem podle nich. Úplně jsem změnila stravování, jím pravidelně 5x denně dle určených jednotek, jím zdravě. Navýšila jsem pitný režim. Cítím se lépe, nejím nezdravé sladké a nic navíc.

„Zhubla jsem od srpna do října 18kg. Jídelníček + běh.“

Byla jsem s vámi v pár výzvách, hlavně v letním 3 měsíčním klubu a zhubla jsem od srpna do října 18kg. Jídelníček + běh. Moc děkuji, jste úžasná a inspirující.